fbpx

O preukaze ITIC - ITIC

Ste učiteľ/učiteľka a chcete využívať zľavy ako študenti? Myslíme si, že aj učiteľ by mal ušetriť a dopriať si všetko, po čom túži. 

Odpoveďou je medzinárodný preukaz učiteľa ITIC.
ITIC klasik si môžete rýchlo a pohodlne zakúpiť TU.  

 

Ste učiteľ vyučujúci na základnej/strednej škole a hodil by sa Vám preukaz s čipom na použitie napr. na stravovanie v škole či vstupy do priestorov školy? Pre viac info o preukaze ITIC s čipom kliknite SEM.

 

Ste učiteľ vyučujúci na vysokej škole? Pre viac info o preukaze ITIC s čipom kliknite SEM.

Pre koho je preukaz ITIC určený? 

Držiteľom preukazu ITIC môže byť pedagogický (odborný) pracovník (učiteľ, majster odbornej výchovy, vychovávateľ, pedagogický asistent, zahraničný lektor, tréner športovej školy alebo športovej triedy, korepetítor, vedúci pedagogický zamestnanec), ktorý má pracovný úväzok zahŕňajúci priamu alebo nepriamu pedagogickú činnosť, ktorá súvisí so vzdelávaním a výučbou. Takýto pracovný úväzok musí mať pedagogický pracovník na škole, školskom zariadení (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, ZUŠ, jazyková škola), ktoré je oficiálne akreditované MŠ SR, pričom musia byť splnené nasledovné podmienky:

a) pracovník je v pracovnom pomere s úväzkom min. 18 hodín týždenne, alebo

b) pracovník je na dôchodku s pracovným úväzkom v rozsahu minimálne 1 hodina týždenne, alebo

c) pracovník je na materskej dovolenke, resp. rodičovskej dovolenke, pričom pred odchodom na materskú/rodičovskú dovolenku spĺňal podmienky na vystavenie preukazu ITIC uvedené v bode a)

Medzinárodný učiteľský identifikačný preukaz ITIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút učiteľa.

Aké výhody vám ITIC poskytuje?

Vyše 226 zliav po celom Slovensku

Zľava na výhodný ISIC paušál, zľavy na nákup oblečenia, zľavy na návštevu pamiatok, múzeí a galérií, zľavy v kinách a mnohé ďalšie.

Databázu nájdete TU. 

Množstvo zliav v zahraničí

Preukaz ITIC je medzinárodný, preto môžete získať zľavy z rôznych oblastí v rôznych krajinách, napr. v Čechách, Maďarsku, Litve, Nórsko, Srbsko, Taliansko a mnohé ďalšie. ITIC sa najčastejšie využíva na zľavy v ubytovaní, návštevy pamiatok, múzeí, galérií, jedlo a mnohé ďalšie.

Databázu nájdete TU. 

ISIC paušál od Orange za 9 eur!

Bezkonkurenčná cena 9 eur za jeden z najvýhodnejších paušálov od Orange.

Obsahuje SMSky, dáta aj volania.

Viac info nájdete TU.

Potvrdenie o štatúte učiteľa

Preukaz ITIC oficiálne potvrdzuje váš štatút učiteľa, a to po celom svete. Môžete sa ním kdekoľvek preukázať.

Cestovné poistenie istotka!

Cestovné poistenie istotka! od Union Poisťovne je poistením, za ktoré zaplatíte len raz, no platí celý rok! Stojí len 13,5 eur.

Viac info nájdete TU.

Prístupová čipová karta/ karta na stravu

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj na evidenicu dochádzky alebo umožňovanie prístupu do budov a priestorov školy. Podmienkou je, že škola má zakúpený dochádzkový alebo prístupový systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj ako elektronický stravný lístok. Podmienkou je, že škola má zakúpený stravovací systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Preukaz do knižnice

Preukaz je možné používať aj ako identifikačný preukaz čitateľa vo vedeckých a univerzitných knižniciach, takže nie je potrebné platiť za knižničný preukaz.

Ďalšie otázky?

Ak máte ďalšie otázky, pozrite sa prosím najprv na najčastejšie otázky.

Pre ďalšie informácie sa prosím pozrite do sekcie kontakty.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »