fbpx

ITIC klasik - ITIC

Ste učiteľ/učiteľka a chcete využívať zľavy ako študenti? Vaša škola neposkytuje možnosť vybaviť čipový preukaz ITIC?

Riešením je medzinárodný preukaz učiteľa ITIC klasik. 

Pre koho je preukaz ITIC klasik určený?

Preukaz je určený učiteľom, majstrom, trenérom, špeciálnym pedagógom, jazykovým lektorom atď. pôsobiacim v širokej škále výchovných či vzdelávacích zariadení, nielen štátnych, ale aj súkromných, pričom pedagogické vzdelanie nie je rozhodujúce. Rozhodujúci je typ uväzku! Zistite, či máte nárok na preukaz ITIC. Medzinárodný preukaz ITIC je jediným celosvetovo uznávaným dokladom preukazujúcim štatút učiteľa.

Stredné školy, kde môžete vybaviť čipový preukaz ITIC, nájdete TU.

Vysoké školy, kde môžete vybaviť čipový preukaz ITIC, nájdete TU.

Aké výhody vám ITIC klasik poskytuje?

Viac ako 700 benefitov, zliav a výhod po celom Slovensku + tisíce zliav v zahraničí

Zľava na výhodný študentský paušál od Orangeu, zľavy na nákup oblečenia, zľavy na návštevu pamiatok, múzeí a galérií, zľavy v kinách, zľava na skipasy, cestovné poistenie a desiatky ďalších. Úplný zoznam zliav a výhod podľa kategórií nájdete TU. 

Množstvo zliav v zahraničí

Preukaz ITIC je medzinárodný, preto môžete získať zľavy v rôznych krajinách, napr. v Čechách, Maďarsku, Litve, Nórsku, Srbsku, Taliansku a mnohých ďalších. ITIC sa najčastejšie využíva na zľavy na ubytovanie, návštevy pamiatok, múzeí, galérií, jedlo a mnohé ďalšie.

Prehľad zliav podľa kategórií nájdete TU. 

Študentský paušál prístupný pre učiteľov

Paušál je ideálnou kombináciou dát, neobmedzených volaní a ďalších výhod s vynikajúcim pokrytím po celom Slovensku vďaka operátorovi Orange. Zistite všetky výhody paušálu – kliknite SEM.

Potvrdenie o štatúte učiteľa

Preukaz ITIC oficiálne potvrdzuje váš štatút učiteľa, a to po celom svete. Môžete sa ním kdekoľvek preukázať.

Cestovné poistenie istotka!

Cestovné poistenie istotka! od Union Poisťovne je poistením, za ktoré zaplatíte len raz, no platí celý rok! Stojí len 13,5 eur.

Kde sa dá medzinárodný preukaz učiteľa ITIC klasik kúpiť? 

Preukaz ITIC klasik si môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova v našom eshope, info TU.

Ako predĺžiť platnosť preukazu ITIC Klasik na ďalší rok?

Preukaz ITIC klasik je nečipový preukaz, preto si stačí každý rok zakúpiť nový. Je určený učiteľom, majstrom, trenérom, špeciálnym pedagógom, jazykovým lektorom atď. pôsobiacim v širokej škále výchovných či vzdelávacích zariadení, pričom pedagogické vzdelanie nie je rozhodujúce.

Na vybavenie preukazu budete potrebovať:
  • Jednu fotografiu rozmerov 28×34 mm
  • Preukaz totožnosti
  • Poplatok za vystavenie preukazu 13 €

Pre vystavenie preukazu ITIC už nepotrebujete žiadne potvrdenie od zamestnávateľa a preukaz Vám bude vystavený bez čakania.*

* V prípade, že nie je možné overiť štatút učiteľa na dostupných internetových stránkach, bude preukaz vystavený v priebehu 3 pracovných dní.

Držiteľom preukazu ITIC môže byť pedagogický pracovník, ktorý má pracovný úväzok zahŕňajúci priamu alebo nepriamu pedagogickú činnosť, ktorá súvisí so vzdelávaním a výučbou. Pedagogické vzdelanie nie je kritériom. Rozhodujúci je úväzok. Zistite, či máte nárok na učiteľský preukaz ITIC.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »