fbpx

O nás - CKM SYTS - ITIC

O nás: CKM združenie pre študentov, mládež a učiteľov (CKM SYTS)

Združenie CKM SYTS je držiteľom licencií ISIC, ITIC a EURO<26 na Slovensku. Tieto skratky sú označeniami medzinárodných identifikačných preukazov pre študentov, učiteľov a mladých ľudí, ktoré poskytujú zľavy a výhody v oblasti cestovania, športu, kultúry, zábavy…

Skratka CKM znamená Cestovná Kancelária Mládeže a skratka SYTS znamená Student, Youth and Teacher Services (služby študentom, mladým a učiteľom).

CKM SYTS na Slovensku zabezpečuje rozvoj distribučnej siete preukazov a dohaduje nové zľavy a benefity pre ich držiteľov. Obchodnými partnermi CKM SYTS sú spoločnosti pôsobiace v oblastiach zaujímavých pre mladých ľudí, študentov aj učiteľov (šport, kultúra, cestovanie a doprava, zábava, nákup spotrebného tovaru, oblečenie, módne doplnky, počítače, stravovanie, slžby mobilného operátora a pod.), ale aj vysoké školy, stredné školy, poisťovne, dopravcovia.

Združenie je členom medzinárodnej asociácie EYCA a ISIC Association.

EYCA (European Youth Card Association) – Európska asociácia kariet mládeže je medzinárodná organizácia združujúca 38 európskych krajín, ktoré budovaním siete zliav a výhod v rôznych oblastiach podporujú rozvoj mládeže v rámci Európy. Viac info na www.eyca.org.

ISIC (International Student Identity Card) Association – Asociácia ISIC je medzinárodná organizácia, ktorej členovia vo svojich krajinách zabezpečujú výhody pre študentov, mladých ľudí a učiteľov na celom svete. Viac info na www.isic.org.


Preukazy ISIC, ITIC a EURO<26 umožňujú ich držiteľom využívať:

  • zľavy v obchodoch, reštauráciách, športoviskách, vzdelávacích inštitúciách…
  • zľavy na vstupy do divadiel, kín, múzeí, galérií, historických pamiatok, na letné festivaly, koncerty…
  • zľavy na poistenie, ubytovanie, letenky, autobusové lístky a iné cestovateľské produkty…

Máte záujem o preukazMôžete si ho objednať online po kliknutí sem.
Podmienky členstva v združení CKM SYTS nájdete TU.
Potrebujete duplikát preukazu? Objednajte si ho online TU.
Výška členských príspevkov v združení CKM SYTS je zverejnená TU.
Máte záujem poskytovať zľavu pre držiteľov ISIC preukazov? Napíšte nám!


Oznam pre členov Združenia CKM SYTS
Úplné znenie Podmienok členstva v združení CKM SYTS pre všetkých členov je súčasťou Stanov združenia, ktoré sú zverejnené tu.

Zásady spracovania osobných údajov sú zverejnené tu.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia GDPR, aktuálny zoznam sprostredkovateľov Združenia CKM SYTS je zverejnený tu.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »