fbpx

Univerzitný ITIC - ITIC

Ste vysokoškolský pedagóg? Hodili by sa Vám učiteľské zľavy na Slovensku aj v zahraničí? Potrebujete preukaz, ktorým sa môžete identifikovať ako učiteľ?

Riešením je univerzitný ITIC. 

Výhody univerzitného medzinárodného preukazu učiteľa ITIC

Prístupová čipová karta/ karta na stravu

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj na evidenciu dochádzky alebo umožňovanie prístupu do budov a priestorov školy. Podmienkou je, že škola má zakúpený dochádzkový alebo prístupový systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj ako elektronický stravný lístok. Podmienkou je, že škola má zakúpený stravovací systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Preukaz do univerzitných a štátnych vedeckých knižníc

Preukaz stačí zaregistrovať v knižnici, zaplatiť ročný čitateľský poplatok nie je potrebné zakupovať knižničný preukaz, vydávaný tou ktorou knižnicou.

Benefity, zľavy a výhody na viac ako 1300 miestach po celom Slovensku + tisíce zliav v zahraničí

Zľava na výhodný študentský paušál od Orangeu, zľavy na nákup oblečenia, zľavy na návštevu pamiatok, múzeí a galérií, zľavy v kinách, zľava na skipasy, cestovné poistenie a desiatky ďalších. Úplný zoznam zliav a výhod podľa kategórií nájdete TU. 

Študentský paušál prístupný pre učiteľov

Paušál je ideálnou kombináciou dát, neobmedzených volaní a ďalších výhod s vynikajúcim pokrytím po celom Slovensku vďaka operátorovi Orange. Zistite všetky výhody paušálu – kliknite SEM.

Cestovné poistenie istotka!

Cestovné poistenie istotka! od Union Poisťovne je poistením, za ktoré zaplatíte len raz, no platí celý rok! Stojí len 13,5 eur. Získajte svoje poistenie TU.

Kde sa dá vybaviť univerzitný čipový preukaz ITIC? 

Preukaz sa vydáva na vysokých školách a univerzitách. Informácie o zapojených vysokých školách nájdete TU

Pokiaľ v zozname nie je Vaša vysoká škola či univerzita, kliknite sem pre informácie o ITIC klasik.

Moja škola v zozname nie je. Môžem mať preukaz ITIC? 

Pokiaľ nemáte možnosť vybaviť si čipový preukaz ITIC, môžete si zakúpiť ITIC klasik. Preukaz sa nedá používať ako vstup do budovy či tried v školách, do knižnice ani na stravu. Slúži však ako plnohodnotná náhrada na zľavy na Slovensku ale aj v zahraničí. Použiť ho môžete napríklad aj pre učiteľský paušál Go Yoxo.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »