fbpx

Univerzitný ITIC - ITIC

Ste vysokoškolský/univerzitný profesor/profesorka (učiteľ)? Chcete využívať zľavy na Slovensku aj v zahraničí?  Potrebujete preukaz, ktorým sa môžete identifikovať ako učiteľ?

Odpoveďou je univerzitný ITIC. 

Výhody univerzitného medzinárodného preukazu učiteľa ITIC

Prístupová čipová karta/ karta na stravu

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj na evidenciu dochádzky alebo umožňovanie prístupu do budov a priestorov školy. Podmienkou je, že škola má zakúpený dochádzkový alebo prístupový systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Vďaka čipu vloženému v preukaze je možné preukaz využívať aj ako elektronický stravný lístok. Podmienkou je, že škola má zakúpený stravovací systém, v rámci ktorého je možné použiť čipové preukazy.

Preukaz do univerzitných a štátnych vedeckých knižníc

Preukaz stačí zaregistrovať v knižnici, zaplatiť ročný čitateľský poplatok nie je potrebné zakupovať knižničný preukaz, vydávaný tou ktorou knižnicou.

Množstvo zliav doma aj v zahraničí

Preukaz slúži však ako prístup k zľavám na Slovensku ale aj v zahraničí. Zľavy sú z rôznych oblastí, ako oblečenie, služby, stravovanie, pamiatky či múzeá.

ISIC paušál od Orange za 9 eur!

Prostredníctvom medzinárodného preukazu učiteľa ITIC si môžete aktivovať ISIC paušál s SMSkami, minútami a internetovým balíčkom len za 9 eur mesačne od spoločnosti Orange Slovensko. Viac info tu: http://isicpausal.sk/

Cestovné poistenie istotka!

Cestovné poistenie istotka! od Union Poisťovne je poistením, za ktoré zaplatíte len raz, no platí celý rok! Stojí len 13,5 eur.

Kde sa dá univerzitný čipový preukaz ITIC vybaviť? 

Preukaz sa vydáva na vysokých školách a univerzitách. Informácie o zapojených vysokých školách nájdete TU

Pokiaľ ste v zozname nenašli vašu VŠ, kliknite sem pre info o ITIC Klasik.

Svoju školu som nenašiel/nenašla v zozname. Môžem mať preukaz ITIC? 

Pokiaľ nemáte možnosť vybaviť si čipový preukaz ITIC, môžete si zakúpiť ITIC Klasik. Preukaz sa nedá používať ako vstup do budovy či tried v školách, do knižnice ani na stravu. Slúži však ako plnohodnotná náhrada na zľavy na Slovensku ale aj v zahraničí. Použiť ho môžete napríklad aj pre ISIC paušál za 9 eur v Orange.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »