fbpx

Novinky - ITIC

Databázu zliav s ITIC pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdete nižšie.

Šetrite ešte viac a nakupujte tam, kde sa to oplatí.

Váš tím ITIC

ZĽAVY – NOVINKY

TCHIBO – zľavy v rôznej výške pre držiteľov preukazu ITIC

Obchody Tchibo – špeciálna cena káv, 20% zľava na ostatne čerstvo pripravované nápoje v bare a dodatočná 5% zľava na ostatný sortiment. Tchibo – to je už viac ako 70 ročná tradícia kvalitnej kávy z najlepších pestovateľských oblastí sveta. A taktiež vysoká kvalita ostatného sortimentu.

AQUAPARK TRNAVA15% zľava na 3-hodinový vstup do bazénov i saunového sveta

Aquapark Trnava – zažite zábavu a oddych s deťmi alebo bez nich v každom ročnom období. K dispozícii máte relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší bazén ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku. V časti Wellness & Spa nájdete 15 rôznych procedúr. Parkovanie je možné priamo pri aquaparku.

TRAVELKING7% zľava na všetky pobyty na www.travelking.sk

Travelking – vydaj sa objavovať krásy tuzemska aj zahraničných destinácií. Či už preferuješ aktívnu dovolenku v horách, relax pri mori, spoznávanie pamiatok, alebo si radšej oddýchneš vo wellness, v našej pestrej ponuke nájdeš pobyt podľa svojich predstáv. Pridaj sa k viac ako 900 000 spokojných zákazníkov, ktorí si kúpili naše rozmanité pobytové balíčky.

 

JUST GYM – Zľava 1€ – 60€ na vstupy, permanentky a ďalšie služby

JUST GYM je fitness klub so zameraním na klasický aj funkčný tréning, posilňovanie a formovanie tela, budovanie a udržanie kondície, zdravia, ako aj funkčnosti pohybového aparátu. Je to miesto, kde ľudia trávia svoj voľný čas za účelom starostlivosti o svoje telo, kondíciu a zdravie, a ktoré im poskytne všetky služby s tým spojené.

SKI TELGÁRTTarifa JUNIOR na všetky typy skipasov.

Stačí sa preukázať platným preukazom ITIC na pokladni.

Ski Telgárt sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Muránskou planinou, neďaleko prameňa rieky Hron a priamo pod úpätím Kráľovej hole. Areál je vhodný pre široký okruh vyznávačov zjazdového a freeridového lyžovania alebo snowboardingu.

SKI CENTRUM ORAVSKÁ POLHORAZľava 10% na všetky typy skipasov.

Stačí sa preukázať platným preukazom. Zľava 10% na všetky druhy skipasov platí aj na eshope www.skioravskapolhora.sk, kde je potrebné zadať v košíku číslo preukazu a priezvisko.

SKI CENTRUM Oravská Polhora to sú perfektne upravené široké trate (ideálne na učenie), večerné lyžovanie, zábavu na snehu (pravidelné podujatia), inštruktorov lyžovania, žiadne čakanie v radoch, detské vleky, skiservis, požičovňa lyžiarskej výstroje, apres ski bar, najkrajšie výhľady na Babiu horu a celý hrebeň Tatier, nadštandardné ubytovanie hneď pri stredisku, chutná zdravá strava.

SKI VITANOVÁTarifa JUNIOR na všetky typy skipasov.

Nádherná oravská príroda s výhľadom na panorámu Západných Tatier a s lyžovačkou pre malých aj veľkých. Stredisko Ski Vitanová disponuje štvorsedačkovou lanovou dráhou, lyžiarskym vlekom a dopravníkovým pásom pre najmenších. Pre dokonalú lyžovačku máme pripravené pre lyžiarov zjazdové trate s dĺžkou 5 km, fun slope a pre najmenších sánkarskú dráhu.

Pozrite si SKI VITANOVÁ a šup na kopec!

Pizza Hut – Zľava 15% na celú objednávku

Pizza Hut je jeden z najväčších medzinárodných reštauračných reťazcov. Využívajte 15% zľavu na celú objednávku v prevádzkach. Stačí sa pri pokladni preukázať platným preukazom. Zľava sa nekombinuje s inými zľavami a výhodami.

FaxCOPY –  odteraz zľava už aj v eshopoch spadajúcich pod značku FaxCOPY!
faxcopy.sk
printstudio.faxcopy.sk
darcekyodsrdca.sk

Využiť zľavu je jednoduché:

  • Vytvorte si zákaznícky účet
  • V zákazníckom profile si nahrajte preukaz
  • Nakupujte za zvýhodnené ceny

Ineduco – Zľava 10% na všetky e-knihy na eshope ineduco.com

Ineduco je digitálna platforma, na ktorej nájdete e-kníhkupectvo s viac ako 150 000 e-knihami, digitálnu knižnicu, ktorá využíva model predplatného a komunitnú platformu, kde si viete predávať vlastné poznámky, prezentácie, e-knihy, poviedky a iný obsah. Iba na ineduco.com.

101 DROGERIE – Zľava 5% na všetko

S viac ako 240 predajňami sme najväčšia sieť drogérii na Slovensku. Sme v tom s vami už 30 inšpiratívnych rokov. Poznáme naše produkty a vieme, že u nás nájdete riešenia na každú situáciu.

Regal BURGER – zľava 10% na všetko okrem alkoholických nápojov

Hovorí sa, že v Regali robia najlepšie burgre v okolí. Hrdo používajú prírodné suroviny: prvotriedne šťavnaté mäso od miestnych farmárov, čerstvé žemle z pekárne a majonézu s tajnou receptúrou. V sezónnych špeciáloch experimentujú s rôznymi bylinkami, zeleninou či syrmi, ich šikovne vymyslený vegetariánsky variant poteší aj zarytých vegetariánov. Pozrite sa na ktorých prevádzkach Regal BURGER si môžete uplatniť zľavu.

Krajské múzeum v PrešoveZľava 50% na vstupné do 3 objektov múzea

Súčasťou múzea je viacero objektov. Okrem Hlavného sídla, Rákociho paláca v Prešove, k nemu patrí aj Kaštieľ s archeoparkom v Hanušovciach nad Topľou a Kaštieľ Stropkov, ktoré môžete navštíviť plynulou trasou so začiatkom v Prešove.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »