fbpx

Novinky - ITIC

Databázu zliav s ITIC pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdete nižšie.

Šetrite ešte viac a nakupujte tam, kde sa to oplatí.

Váš tím ITIC

ZĽAVY – NOVINKY

BEER PARK – zľava 15% na všetko jedlo okrem denného menu

BEER PARK je moderná slovenská reštaurácia, ktorá je zameraná na kvalitnú slovenskú kuchyňu.

Využívajte zľavu 15% na všetko jedlo okrem denného menu v novej reštaurácii BEER PARK v Bratislave-Petržalke. Zľava 15% platí aj pri rozvoze jedla, ktoré si môžete zakúpiť na ich e-shope.

STER CENTURY CINEMASCombo so zľavou 1€.

Zľava platí na stredné popcorn combo, ktoré obsahuje: popcorn 2,5l + nápoj 0,5 l a na stredné nachos combo, ktoré obsahuje: nachos 75 g + 1 omáčka + nápoj 0,5 l.

Termálne kúpalisko Vincov les 25% zľava zo základného vstupného

Termálne kúpalisko Vincov les je jedno z obľúbených a vyhľadávaných rekreačných stredísk západného Slovenska. Momentálne sa tu nachádza celkovo 6 exteriérových bazénov, ktoré sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou. Pre plavcov je k dispozícii veľký 50 m plavecký bazén.

Viac informácií nájdete tu. 

Mara Fun – 10% zľava na nemotorové vodné športy

Zažite zábavu na pláži pod Tatrami a užite si nemotorové vodné športy: kajaky, vodné bicykle a stand up paddle na Mare. Na Stan up paddle sa môžete plaviť, pretekať alebo si zacvičiť jógu.

Viac informácií nájdete tu.

VUCH 22% zľava na www.vuch.sk

Vuch je brandová značka, zameraná na módne doplnky ako pre ženy, tak aj pre mužov, najznámejšie a najpopulárnejšie sú ich kabelky.  Peňaženky a batohy, tu nájdete ale aj topánky, šperky či štýlové okuliare.

Viac informácií nájdete tu. 

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »