fbpx

Novinky - ITIC

Databázu zliav s ITIC pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdete nižšie.

Šetrite ešte viac a nakupujte tam, kde sa to oplatí.

Váš tím ITIC

ZĽAVY – NOVINKY

Kupóny 1+1 do Burger King 

Kúpte si 1 Crispy Chicken a druhý dostanete úplne zadarmo! Omnoho viac 1+1 kupónov nájdete vo svojej aplikácii. 

Dafilms 50% zľava na mesačné predplatné + zľava na ročné predplatné.

Dafilms je najväčší filmový portál na Slovensku, ktorý je prioritne orientovaný na lokálny obsah. V ponuke nájdete aktuálne distribučné slovenské a české filmy, no dostanete sa aj k dielam, ktoré ste v kine nestihli a radi by ste ich videli a tiež k filmom, ktoré sa nikdy do našich kín nedostanú.

Viac informácií nájdete tu. 

Pro Brain – 15% zľava na doplnky výživy na zdravie mozgu

Pro Brain je výživový doplnok zameraný na celkové zdravie a vitalitu mozgu, pôsobiaci v 6 základných oblastiach: ENERGIA, SÚSTREDENIE, MULTITASKING, PAMÄŤ, JASNÁ MYSEĽ, OCHRANA MOZGU.

Viac informácií nájdete tu.

Readmio app – 1 mesiac bezplatný prístup a zľavnený poplatok 2,99 EUR/mesiac

Readmio  je nová vysoko ocenená aplikácia na rozprávanie príbehov pre rodiny, ktorá prináša príbehy do života a pomáha rodičom urobiť z čítania zábavu a vzdelávanie pre deti. Knižnica Readmio je plná magických príbehov a obsahuje rôzne rozprávkové príbehy a ľudové rozprávky.

Petržalka Bowling Center –  10% zľava na bowling

Petržalka Bowling Center je príjemným a novým miestom na aktívny oddych v centre najväčšieho sídliska na Slovensku. Nachádza sa na Tupolevovej ulici a vzniklo rekonštrukciou zdevastovanej budovy bývalého Ludusu, ktorá dlhodobo chátrala. Je zariadené ôsmimi profesionálnymi dráhami QUBICA AMF, na ktorých môže v jednom momente hrať až 48 hráčov.

Klarion – 10% zľava na detské hodinky

Klarion.eu je e-shop zameraný na hračky, darčeky a predovšetkým smart hodinky. Pri výbere sortimentu dbá na to, aby nezaťažil planétu odpadom z nekvalitných produktov. Viac informácií nájdete tu.

Park miniatúr zľava 1€ zo základného vstupného

 Park miniatúr v Podolí je unikátny produkt cestovného ruchu na Slovensku. V expozícii pod holým nebom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 modelov hradov, zámkov, kostolíkov… viac tu.

Doklepni to – 10% až 20% zľava na nákup na www.doklepnito.sk

Doklepni to je internetový obchod, kde si viete doklepnúť chýbajúce dámske alebo pánske doplnky. Pre moderné nevesty ponúkajú možnosť zakúpiť si nádherné svadobné šaty do 550 eur online z pohodlia domova a dokonca s možnosťou ušitia podľa mier. Viac informácií nájdete tu.

Liptovské múzeum – 50% zľava na vstupné na 9 expozícií

Čaká na Vás spolu deväť prekrásnych a obohacujúcich expozícií Liptovského múzea.

Považské múzeum v Žiline – 50% zľava na vstupné na 6 expozícií

Navštívte 6 krásnych a histórie plných expozícií Považského múzea v Žiline.

ZSE – 30% zľava z poplatku za zelenú elektrinu

Skupina ZSE je jedným z najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Vo svojej činnosti kladie veľký dôraz na využitie obnoviteľných zdrojov energie, energetickú efektívnosť a ochranu životného prostredia. Viac informácií nájdete tu.

BigON – využite 11% zľavu na repasovanú elektroniku, akú inde ťažko nájdete, jedná sa väčšinou o biznisové modely, ktoré sú vo vynikajúcej kvalite a vo veľmi zachovalom stave. Zľava platí na všetko s výnimkou špeciálnych akcií. Viac informácií nájdete tu.

Avis – 10 – 15% zľava z ceny prenájmu vybraných vozidiel

Prenájom vozidla od 3 do 24 mesiacov, špeciálne ceny už od 182€ mesačne, ešte pred zľavou. Renault Clio – 10% z mesačného prenájmu. Peugeot 208 – 10% z mesačného prenájmu. Renault Captur – 15% z mesačného prenájmu. Podrobnosti nájdete tu.

CINEMAX PREŠOV NOVUM – zľava 1 euro z ceny vstupenky

Pre všetkých filmových fanúšikov sa po 13 rokoch v Prešove otvára ďalšie kino, kde sa môžete tešiť na maximálny filmový zážitok. Viac informácií nájdete tu.

Mobilonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny na www.mobileonline.sk.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Starostlivo vybrané produkty, jedinečný prístup k zákazníkom a snaha čo najlepšie im poradiť pri výbere – to je mobilonline.sk.

Moja srdcovka – zľava 15% na celú objednávku s výnimkou akciových ponúk a zmrzliny.

Zákusky pripravujeme z prírodných surovín a produktov z ekologického a bio chovu. Nájdete u nás aj výrobky bez laktózy a na svoje si prídu aj vegáni. Sme gelateria a cukráreň so storočnou tradíciou, ktorá vám prirastie k srdcu. Sme Moja srdcovka. Teda Vaša srdcovka!

Prevádzky 1x v Bratislave, 2x v Lučenci, 2x vo Zvolene, 1x v Banskej Bystrici 😉

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

Bezobalovozľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »