fbpx

Novinky - ITIC

Databázu zliav s ITIC pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdete nižšie.

Šetrite ešte viac a nakupujte tam, kde sa to oplatí.

Váš tím ITIC

ZĽAVY – NOVINKY

Park miniatúr zľava 1€ zo základného vstupného

 Park miniatúr v Podolí je unikátny produkt cestovného ruchu na Slovensku. V expozícii pod holým nebom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 modelov hradov, zámkov, kostolíkov… viac tu.

Liptovské múzeum– 50% zľava na vstupné na 9 expozícií

Čaká na Vás spolu deväť prekrásnych a obohacujúcich expozícií Liptovského múzea.

Považské múzeum v Žiline – 50% zľava na vstupné na 6 expozícií

Navštívte 6 krásnych a histórie plných expozícií Považského múzea v Žiline.

ZSE – 30% zľava z poplatku za zelenú elektrinu

Skupina ZSE je jedným z najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Vo svojej činnosti kladie veľký dôraz na využitie obnoviteľných zdrojov energie, energetickú efektívnosť a ochranu životného prostredia. Viac informácií nájdete tu.

BigON – využite extra 20% zľavu na repasovanú elektroniku, akú inde ťažko nájdete, jedná sa väčšinou o biznisové modely, ktoré sú vo vynikajúcej kvalite a vo veľmi zachovalom stave. Pozor, ponuka platí iba do 31. 7. 2021. Viac informácií nájdete tu.

Avis – 10 – 15% zľava z ceny prenájmu vybraných vozidiel

Prenájom vozidla od 3 do 24 mesiacov, špeciálne ceny už od 182€ mesačne, ešte pred zľavou. Renault Clio – 10% z mesačného prenájmu. Peugeot 208 – 10% z mesačného prenájmu. Renault Captur – 15% z mesačného prenájmu. Podrobnosti nájdete tu.

CINEMAX PREŠOV NOVUM – zľava 1 euro z ceny vstupenky.

Pre všetkých filmových fanúšikov sa po 13 rokoch v Prešove otvára ďalšie kino, kde sa môžete tešiť na maximálny filmový zážitok. Viac informácií nájdete tu.

Mobilonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny na www.mobileonline.sk.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Starostlivo vybrané produkty, jedinečný prístup k zákazníkom a snaha čo najlepšie im poradiť pri výbere – to je mobilonline.sk.

Moja srdcovka – zľava 15% na celú objednávku s výnimkou akciových ponúk a zmrzliny.

Zákusky pripravujeme z prírodných surovín a produktov z ekologického a bio chovu. Nájdete u nás aj výrobky bez laktózy a na svoje si prídu aj vegáni. Sme gelateria a cukráreň so storočnou tradíciou, ktorá vám prirastie k srdcu. Sme Moja srdcovka. Teda Vaša srdcovka!

Prevádzky 1x v Bratislave, 2x v Lučenci, 2x vo Zvolene, 1x v Banskej Bystrici 😉

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov.

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

Bezobalovo – Zľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope.

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

15% zľava v e-shope Dedoles

Váš obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť. práve na Valentína. Aj tento je zaradený v ISIC aplikácii.

10% zľava v e-shope Panta Rhei

V ISIC appke hľadajte kupón na dodatočnú 10% zľavu na nákup v e-shope Panta Rhei (platí pri nákupe nad 30 Eur). Zľava sa uplatňuje na celkovú cenu objenávky, vrátane aj už zlavnených produktov. 🙂

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »