fbpx

Novinky - ITIC

Databázu zliav s ITIC pravidelne rozširujeme.

Nedávno sme pridali zľavy, ktoré nájdete nižšie.

Šetrite ešte viac a nakupujte tam, kde sa to oplatí.

Váš tím ITIC

ZĽAVY – NOVINKY

Mobilonline – 10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny na www.mobileonline.sk.

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Starostlivo vybrané produkty, jedinečný prístup k zákazníkom a snaha čo najlepšie im poradiť pri výbere – to je mobilonline.sk.

KnihArt – 10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov.

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkame knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literaturu… Veríme, že každý bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si u nás nájde knihu, ktorá ho poteší.

Bezobalovo – Zľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v eshope.

Bezobalovo internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

15% zľava v e-shope Dedoles

Váš obľúbený kupón z jesennej kupónky je späť. práve na Valentína. Aj tento je zaradený v ISIC aplikácii.

10% zľava v e-shope Panta Rhei

V ISIC appke hľadajte kupón na dodatočnú 10% zľavu na nákup v e-shope Panta Rhei (platí pri nákupe nad 30 Eur). Zľava sa uplatňuje na celkovú cenu objenávky, vrátane aj už zlavnených produktov. 🙂

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »