fbpx

Výhodný ISIC paušál je tu pre teba za 9 eur mesačne: Dátuj,volaj a smskuj

Študenti vytvorili ISIC paušál za 9 € mesačne. Aktivovať si ho môžu všetci s platným ISIC preukazom.

100 minút do všetkých sietí, 50 sms alebo mms, k tomu 2 GB internetu + 1 GB si dokúpiš len za 1€ navyše s 5 kamošmi voláš zadarmo. A to všetko len za 9 € mesačne. Ako by sa Ti páčila táto ponuka?

pausalISIC vie, čo študenti potrebujú! Už od decembra 2016 je na trhu nový paušál – ISIC paušál, ktorý ponúka všetkým držiteľom platného ISIC preukazu a ISIC/EURO26 výhodný balíček služieb len za 9 € mesačne. Služby v balíčku boli vyskladané na základe požiadaviek samotných študentov, ktorí sa zúčastnili prieskumu a sami rozhodli o tom, koľko minút, sms či mms a internetu bude balíček obsahovať.

Kde si ho aktivovať? 

ISIC paušál je možné aktivovať v pobočkách Orange len s platným preukazom ISIC kdekoľvek na Slovensku alebo cez infolinku Orange na čísle 0905 905 905. V prípade, že Tvoj ISIC nie je platný, obnov si ho novou známkou TU. Paušál je bez viazanosti, no ak sa rozhodneš zakúpiť si aj mobilný telefón, vtedy Ti vzniká viazanosť na 12 alebo 24 mesiacov v závislosti od ceny mobilného telefónu.

znamkaISIC paušál umožňuje aj prenesenie telefónneho čísla od iného operátora či zmenu aktuálneho paušálu v Orange za ISIC paušál. Ak nemáš viazanosť, je to možné okamžite. Ak máš s aktuálnym paušálom aj nejakú viazanosť, prechod na ISIC paušál je možný podľa podmienok v Tvojej zmluve. Viac o paušáli sa dozvieš na www.isicpausal.sk  alebo v predajniach Orange.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »