fbpx

Cestovanie s medzinárodným preukazom učiteľa ITIC do zahraničia

Lyžiarske, jazykové pobyty, Work and Travel pobyty či letenky za zvýhodnenú cenu s vašim preukazom nájdete na oficiálnej stránke CKM 2000 Travel. 

TOP zahraničné zľavy pre cestovanie s preukazom ITIC

Ubytovanie

Poznáte taký booking engine, kde je 86% cien nižších ako na Booking.com?

My sme ho našli – a máte tam navyše ďalšiu 5% ITIC zľavu!

Ubytovanie pre cestovanie s preukazom ITIC do zahraničia vyhľadávajte tu: www.paxtravel.sk/hotely

Flixbus

Flixbus jazdí aj v rámci SR aj do zahraničia (Belgicko , Bulharsko , Chorvátsko, Česká republika, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Dánsko, Holandsko, Nórsko, Švédsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, UK.)

FlixBus je európský prevádzkovateľ diaľkovej dopravy a súčasťou FlixMobility group. Od roku 2013 Flixbus ponúka novú možnosť ekologického a nízkonákladového cestovania. Vďaka šikovnému business modelu a inovatívnej technológii sa z predošlého start-upu stala spoločnosť s najväčšou sieťou medzimestských autobusov v Európe v rozmedzí iba 4 rokov.

Držitelia karty ITIC môžu získať zľavu TU

Celoročné poistenie istotka!

30% zľava na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie aj na poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí).

Zvýhodnené celoročné poistenie do celého sveta istotka! len za 13,50 € a istotka! ŠPORT len za 20 € si môžete objednať poistenie alebo zakúpiť na pobočkách Union poisťovne a CKM 2000 Travel.

PRIHLÁSENIE SA DO ITIC KONTA »